Od kuchni

Gotowanie to Nasza wieloletnia pasja. W kuchni staramy się łączyć tradycję ze współczesnością – stawiamy na lokalne produkty i sprawdzone receptury, wykorzystujemy też nowoczesne techniki gotowania. Zawsze przygotowujemy potrawy z najświeższych składników. Szczególnie polecamy skorzystanie z oferty wyśmienitych dań sezonowych – to wyjątkowa mieszanka lokalnych smaków i aromatów, która zachwyci każdego miłośnika dobrej kuchni.

Aleksandra Parafiniuk

Właściciel – Sala Bankietowa Parafka
IMG_3317-min
sala6
201510271505463
IMG_3508-min

O Nas

Sala Bankietowa „PARAFKA”, która pomieścić może nawet 120 osób znajduje się 3,5 km od zamku w Malborku. Na miejscu do dyspozycji Gości czeka przeszklony taras, wydzielona palarnia, plac zabaw dla dzieci oraz sprzęt do grillowania. Z prywatnego parkingu można korzystać bezpłatnie.

Na terenie całego obiektu Sala Bankietowa „PARAFKA” można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Na miejscu do dyspozycji Gości jest ponadto wspólny salon.

W wolnym czasie można pograć w bilard. Odległość od gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy wynosi 56 km.

Nasza Sala jest pozytywnie oceniana przez naszych klientów ze względu na stosunek jakości do ceny! Goście otrzymują w świetnej cenie wspaniałe warunki. Mówimy w Twoim języku!

Od 2016 Sala Bankietowa Parafka dostępna jest na Booking.com

Nasza

Misja

Nasza filozofia jest banalnie prosta – przed każdym naszym Klientem otwieramy – zgodnie z przyjętą przez nas dewizą – szeroko całe serce. Zarówno gość indywidualny jak i klient grupowy traktowany jest przez nas priorytetowo i ma poczucie swej wyjątkowości.

Nasza

Filozofia

Dla naszych Klientów nie ma przyjęć mało ważnych, podobnie dla nas. Nasz szef kuchni i zespół kelnerów z jednakowym zaangażowaniem podchodzą do przygotowania i obsługi cateringowej kameralnych przyjęć jak i dużych konferencji i imprez firmowych. Dlatego naszą misją jest obsługa na najwyższym poziomie i dostatecznie klientowi nie zapomnianych wrażeń.

DAG_3228
fgg

Aleksandra Parafiniuk

PPHU „PARAFKA”

ul. Moniuszki 3 82-200 Nowa Wies / Malbork

Godziny otwarcia

Pn – PT: 10.00 – 22:00 

So – Sn: 10:00 – 23:00 

Rezerwacje

Tel. +48 570560755 

Tel. +48 512365571

E-mail: salabankietowaparafka@gmail.com

2017 Parafka – Sala bankietowa by Paweł Sawicki – Wszelkie prawa zastrzeżone